Parduotuvė

Parduotuvė

Nuotraukų pardavimai „Shutterstock“ platformoje

„Shutterstock“ suteikiama galimybė įsigyti kai kurias „Bernex Foto“ galerijose esančias originalias nuotraukas – didesnio dydžio, be apsauginio ženklo kampe bei su leidimu įvairiam naudojimui asmeniniais tiklais.

Parduodamas nuotraukas rasite čia:

shutterstock


Prekyba kitomis nuotraukomis

Į „Shutterstock“ talpinamos tik nuotraukos, atitinkančios parduotuvės standartus. Jei komerciniais tikslais norite naudoti kitas nuotraukas, rastas „Bernex Foto“ galerijose, susisiekite ir pateikite savo siūlymą.


Neparduodamos nuotraukos

Įspėjame, jog ne visas nuotraukas galime parduoti. Neparduodamos yra nuotraukos, kuriose:

  • Matomas žmogus ar žmonės, praeiviai gatvėje ir pan., kuriuos lengva identifikuoti (pavyzdžiui, matomi veidai);
  • Nuotraukoje yra paminklai, skulptūros, ar kiti meno ar architektūros kūriniai, galimai saugomi autorinių teisių;
  • Renginių fotografijos, kuriose matomi specialiai renginiams kurti kūriniai, meninės instaliacijos, apšvietimo sprendimai ar kiti panašūs meniniai akcentai, kurie gali būti laikytini originaliais kūriniais, saugomais autorių teisių, taip pat muzikos atlikėjų ar grupių pasirodymų nuotraukos (jos suteikiamos nemokamai patiems atlikėjams, jei jie susisiekia);
  • Kitos nuotraukos, kurių turinys pagal Lietuvos Respublikos įstatymus negali būti platinamas komerciniais tiklais be leidimo.

Nemokamai suteikiamos nuotraukos

Jei galerijose atsidūrė Jūsų renginio ar Jūsų pasirodymo kokiame nors renginyje akimirkos, nuotraukas galite gauti susisiekę su autoriumi. Būtinai pateikite informaciją, kas esate, ir kur nuotraukas norėsite naudoti. Be to, nemokamai suteiktų nuotraukų naudojimo atveju prašome nurodyti autorystę ir nuorodą į „Bernex Foto“ galerijų puslapį.

© Bernardas Šliamka („Bernex Projektai“) 2014-2024
Be autoriaus rašytinio sutikimo draudžiama naudoti bet kokią informaciją, pateiktą šiame bei kituose autoriui priklausančiuose puslapiuose.